В Міноборони анонсували початок демобілізації 15 травня

дембель

Генеральний штаб Збройних сил закликає родичів військовослужбовців відмовитися від мітингів з вимогою їх якнайшвидшої демобілізації.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Генштабу.

“Наголошуємо, що терміни проведення демобілізації, ротації і особливості виконання бойових завдань підрозділами, залученими до проведення АТО, є інформацією, розголошення якої негативно впливає на безпеку особового складу. Таким чином, проведення масових акцій з вимогою оприлюднення цих даних піддає наших воїнів небезпеки”, – йдеться в повідомленні.

Так Генштаб відреагував на мітинг рідних і близьких військовослужбовців 11-го батальйону територіальної оборони Збройних сил біля будівлі Міністерства оборони з вимогою ротації бійців, які, за даними родичів, знаходяться на передовій більше 90 діб, а також якнайшвидшої демобілізації військовослужбовців батальйону.

Генштаб підкреслює, що ротація підрозділів, залучених до антитерористичну операцію, проходить за рішенням керівництва АТО. Керівництво приймає його, виходячи з обстановки в зоні бойових дій.

Згідно з повідомленням, демобілізація відслуживших призначений термін буде проведена згідно з планом з 15 травня протягом декількох тижнів.

Як повідомлялося, 18 квітня начальник Генштабу Віктор Муженко заявив про виконання оголошеної демобілізації на 80%. За його словами, всі мобілізовані під час першої черги мобілізації зможуть відбути додому не пізніше 5-7 травня.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.