Стець хоче затвердити концепцію інформбезпеки до кінця року

http://photo.unian.net

Міністерство інформаційної політики прогнозує затвердження концепції про інформаційну безпеку України до кінця 2015 року.

Про це на прес-конференції заявив очільник міністерства Юрій Стець, повідомляє кореспондент INSIDER.

Міністр розповів, що експертна рада, що створена при його відомстві, готує три документи: Доктрину інформаційної політики, Концепцію інформаційної безпеки та Державну програму розвитку інформаційного простору України

“Наприкінці травня ці документи будуть презентовані суспільству, журналістам. Сподіваюсь, що ми можемо їх обговорити під час круглих столів, щоб у вересні український парламент, Кабінет Міністрів, РНБО розглянули ці документи і до кінця року вони стали офіційними”, – сказав Стець. За його словами, ці документи складуть інформаційну стратегію держави на найближчі 10 років.

Крім того міністр повідомив, що одним з пріоритетів у діяльності Мінінформполітики є кампанія, спрямована на пропаганду ідеї цілісності України, зокрема під лозунгом “Крим-це Україна”. Стець розповів, що в рамках цієї акції буде проводитися і ряд міжнародних заходів, зокрема із залученням дипломатичних представництв України.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.