Російські морпіхи захопили Містраль

мистраль

Вертольотоносець “Містраль”, який будувався на французьких вервях за замовлення РФ, охороняють російські морські піхотинці.

Про це повідомляє Газета.ru з посиланням на власні джерела в Генштабі ВМФ Росії.

За інформацією видання, на борту несуть бойове чергування кілька десятків морських піхотинців, які приїхали в Сен-Назер з Владивостока.

“Корабель повинен надійти на озброєння Тихоокеанського флоту, тому в складі приймального екіпажу перебувають офіцери ТОФ. Крім того, туди відправлені бійці морської піхоти, завдання яких – забезпечити безпеку корабля, а також перевірити працездатність систем десантування. Точна їх чисельність не підлягає розголошенню”, – зазначив співрозмовник газети.

За інформацією джерел, морські піхотинці прибули до Франції ще у вересні та наразі очікують на вирішення питання передачі вертольотоносця РФ.

Екс-головком ВМФ Росії Володимир Масорін пояснив виданню, що морпіхи прибули на “Містраль” для охорони корабля від нападу під час переходу.

“Після того, як з’явилися пірати, я прийняв рішення при будь-якому далекому поході надавати екіпажу невелику групу морської піхоти. Це зазвичай 20-30 осіб, яких достатньо, щоб не допустити захоплення судна. Тут така ж ситуація”, – зазначив він.

“Коли корабель у морі – це територія Російської Федерації. Коли “Містраль” буде передано Росії, він також стане територією нашої країни, і до тих пір, поки на ньому не встановлять озброєння, морські піхотинці повинні забезпечувати його безпеку”, – пояснив Масорін.

Він додав, що зброя у морпіхів може перебувати тільки за погодженням з Францією і виключив її застосування у разі, якщо французи все ж відмовляться передавати Росії корабель.

У той же час, глава французького міністерства оборони Жан-Ів Ле Дріан, відповідаючи на питання журналістів про припинення постачання Росії двох “Містралів”, підкреслив що Франція не “постачаємо зброю незрозуміло кому, і це тому доказ”.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.