Парламент схвалив програму Уряду

яценюк

Верховна Рада проголосувала за проект програми діяльності уряду, яку більше години у парламенті представляв прем’єр Арсеній Яценюк.

За відповідний проект документу проголосували 269 нардепів, повідомляє INSIDER.

Представляв програму у Верховній Раді прем’єр Арсеній Яценюк. Він більше години знайомив депутатів із текстом документу.

Після його виступу представники “БПП”, “Самопомочі” та “Батьківщини” заявили, що вимагають внести до тексту документу пункт про те, що коаліційна угода є невід’ємною частиною діяльності уряду.

Яценюк під час виступу у Верховній Раді заявив, що сподівається на підтримку програми діяльності Кабміну усією парламентської коаліцією.

Після перерви у ВР та обговоренням документу із керівниками фракцій, Яценюк заявив, що у першій частині програми буде підтверджена невід’ємність виконання урядом коаліційної угоди.

Також Яценюк погодився до кінця року затвердити новий держбюджет та зміни податкового кодексу. “Ми повинні в новий рік увійти з новим бюджетом та податковою системою”, – сказав Яценюк.

Зранку з’явилося повідомлення, що “Блок Петра Порошенка” може не підтримати програму діяльності уряду. Голова “БПП” Юрій Луценко назвав у Facebook програму Яценюка “студентської халтурою”.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.