Розгляд програми Уряду перенесено, – Турчинов

турчинов

Розгляд Верховною Радою програми діяльності Уряду має відбутися 11 грудня у четвер.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на лідера фракції “Народний фронт” Олександра Турчинова.

“Ми проводили консультації з прем’єр-міністром нашої країни і просимо Верховну Раду підтримати розгляд на цьому пленарному тижні програму діяльності Уряду”, – заявив сьогодні Турчинов під час Погоджувальної ради парламенту, зазначивши, що розгляд програми має відбутися вже цього четверга.

“За нашими сподіваннями, сьогодні, максимум завтра, програма буде внесена до Верховної Ради, буде можливість розглянути її у фракціях і комітетах з тим, щоб на четвер поставити її для голосування”, – сказав Турчинов.

Як відомо, 5 грудня міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абрамавичус заявив, що концепцію реалізації програми діяльності Кабінету міністрів на 2015 рік представлять на розгляд Верховної Ради у вівторок, 9 грудня.

“Програма діяльності базується на ключових завданнях окремих міністерств і плані реформ, націленому на вихід України з економічної кризи. Уже у вівторок вся ця програма буде представлена Верховній Раді”, – зазначив Абрамавичус.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.