Кремлівська пропаганда спровокувала ненависть до України

кисел

Протягом 2014 року ставлення росіян до українців кардинально змінилося з доброго на погане.

Про це йдеться в останньому опитуванні російського «Левада-центру», в якому, на момент його проведення, 59% росіян погано ставляться до України, добре лише 28%, при цьому, у січні про добре ставлення заявляли 66 відсотків опитаних, а про погане – 26 .

За даними соціологів, з початку року також істотно змінилася думка росіян про США і Європейський союз. Так, якщо в січні про добре ставлення до США говорили 43% росіян, то зараз – 18%. До ЄС негативно ставляться 63 відсотки опитаних, на початку року таких було в два рази менше.

Крім того, 47% опитаних відчувають себе в міжнародній ізоляції. Майже стільки ж (45% опитаних) дотримуються протилежної думки.

При цьому серед тих, хто думає, що Росія перебуває в ізоляції, стурбовані цим 63%, третину респондентів ця ситуація не хвилює.

Відповідаючи на запитання, чи мають нинішні санкції Заходу вплив на політику керівництва Росії, 47% респондентів сказали, що цей вплив істотний, 34 – що незначний. Майже кожен десятий упевнений, що західні санкції ніяк не відбиваються на політиці російської влади.

Опитування проводили наприкінці листопада в 134 населених пунктах Росії.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.