Бюджет-2015 затвердять з урахуванням децентралізації

гройсман

Бюджет на 2015 рік та зміни до Бюджетного й Податкового кодексів мають бути проголосовані в найкоротший термін – до 26 грудня.

Про це заявив сьогодні, 8 грудня, під час засідання погоджувальної ради керівників фракцій і груп парламенту спікер Верховної Ради України Володимир Гройсман, передає ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА.

“Усе це має відбутися в максимально стислі терміни. Відсьогодні до 26 числа. Ми повинні не пізніше 26 грудня ухвалити бюджет. Ми повинні не забувати про те, що і місцеві бюджети також повинні бути прийняті і люди до 1 січня повинні увійти з готовими кошторисами на січень місяць”, – підкреслив Гройсман.

За його словами, дуже важливо, щоб держбюджет було прийнято не на старій, централізованій основі, а з урахуванням змін до законів, які нам належить запровадити щодо бюджетної децентралізації.

Як відомо, раніше у своєму Facebook голова українського парламенту написав про необхідність внесення змін до Бюджетного й Податкового кодексів щодо розмежування і децентралізації державних фінансів.

“Готуємо до реєстрації у Верховній Раді два раніше напрацьовані законопроекти, які дозволять децентралізувати фінанси в країні. Мова про зміни до Бюджетного та Податкового кодексів у частині децентралізації. Територіальні громади якомога швидше мають отримати бюджетну автономію, фінансову самостійність та збільшити доходи місцевих бюджетів – за рахунок закріплення певного відсотка загальнонаціональних податків”, – наголосив Гройсман.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.