Золотовалютні резерви Нацбанку впали до рівня 2004 року

вал

За попередніми даними станом на 1 грудня 2014 року обсяг міжнародних резервів України становив $9,97 млрд, що є найнижчим значенням з 2004 року.

Про це повідомляє прес-служба Національного банку України.

” Їх динаміка в листопаді була значною мірою обумовлена необхідністю перерахування частини зарезервованих НАК “Нафтогаз України” у Національному банку України коштів на користь ВАТ “Газпром” за імпортований у листопаді-грудні 2013 року природний газ ($1,45 млрд)”, – зазначається у повідомленні.

Крім того, за даними НБУ, у листопаді було здійснено платежі уряду та НБУ з погашення та обслуговування державою боргу на $897,3 млн, у тому числі МВФ.

У листопаді НБУ також здійснив інтервенції з продажу іноземної валюти на суму $573,3 млн, переважна частина яких була спрямована на підтримку платежів НАК “Нафтогаз України” за імпортований природний газ.

Водночас, НБУ купив за місяць на міжбанку $3,1 млн. Крім того, надходження на користь уряду України від Єврокомісії становили $318,5 млн в еквіваленті.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.