“Кіборги” відступили від старого терміналу аеропорту

16088_main

Українські військові відійшли зі старого терміналу Донецького аеропорту, але сам аеропорт залишається під контролем сил АТО.

Про це повідомляє INSIDER з посиланням на речника штабу АТО Олексія Дмитрашківського.

“У зв’язку з тим, що у старому терміналі немає де облаштувати позиції для захисту наших військових, вони покинули цю територію… Можна сказати, що старого терміналу вже не існує”, – заявив він, втім, додаючи, що безпосередньо сам донецький аеропорт знаходиться під контролем українських військових.

Повідомляється, що бойовики розпочали сильний обстріл Пісків та старого терміналу донецького аеропорту.

Через значні пошкодження старого терміналу українським військовим довелося його залишити. Серед захисників аеропорту є загиблі, багато поранених, точна кількість наразі невідома. У старому терміналі також залишилося тіло загиблого бійця.

В аеропорту Донецька йде жорстке протистояння між бойовиками та українськими військовими, повідомив міністр оборони України Степан Полторак.

“В Донецькому аеропорту йде протистояння між озброєними злочинцями, терористами та Збройними силами України. Обстановка стабільно важка”, – заявив міністр.

За його словами, українські військові не залишать зайнятий об’єкт.

“На мою думку, ми не маємо права віддавати і метра нашої землі, тому ми будемо стояти там, де ми стоїмо, і захищати свою землю, свою країну”, – сказав Полторак.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.