У добровольчих батальйонах воює не менше як тисяча іноземців

генерал

На боці сил, яки проводять антитерористичну операцію на Сході України воюють не менше 1000 громадян США, Франції, Росії та інших країн.

Про це в четвер, 4 листопада, на брифінгу в Києві повідомив представник Генерального штабу Збройних сил України генерал-майор Олександр Розмазнін, передає ULN.

“Точну кількість я назвати не можу. Скажу, що це, напевно, тисячі людей, не менше”, – сказав генерал-майор.

За його словами, зокрема, це громадяни США, Франції та Росії.

“Я вам скажу більше: є навіть офіцери, які просять не публікувати їх прізвища, бо на території Росії залишилися їхні сім’ї. Є солдати строкової служби, які відмовилися воювати в Україні і добровільно перейшли на бік нашої країни”, – сказав Розмазнін.

Втім генерал-майор запевнив, що всі іноземці є добровольцями, вони не проходять службу в Збройних силах України або в Міністерстві внутрішніх справ України.

“Всі вони воюють в добровольчих батальйонах. Деякі з них висловлюють бажання стати громадянами України і стають ними. Як, наприклад, офіцер ФСБ, який воює в нашому “Азові”. Він сказав:” Я вношу клопотання про надання мені громадянства України”, – повідомив Розмазнін.

За даними генерал-майора, на боці проросійських сепаратистів воюють більше 30 тис. найманців і російських військовослужбовців. Найбільше серед найманців, за його словами, представників Чеченської республіки і козаків.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.