Повстання у Грозному: Чеченські муджахіди здійснюють опір поліцейським частинам РФ

чеч

Вночі в четвер у столиці Чечні місті Грозному бойовики на трьох автомобілях напали на пост ДПС, в перестрілці, що зав’язалася загинули, за різними даними, від трьох до семи поліцейських.

Як повідомляють РІА Новости з посилання на Національний антитерористичний комітет, в першу годину ночі в четвер в місті Грозному групою невідомих, що пересувалися на трьох автомобілях, було здійснено збройний напад на пост ДПС.

Відомо, що сім бойовиків після цього сховалися в Будинку друку в центрі міста, де були блоковані силовиками. Ще кілька озброєних людей сховалися в будівлі школи №20, також розташованої в центрі міста.

Пізніше глава Чечні Рамзан Кадиров розповів, що нападники були одягнені у форму поліцейських. У Грозному був введений режим контртерористичної операції (КТО), а через кілька годин на світанку Кадиров заявив про ліквідацію сімох терористів в Будинку друку. Проте цю заяву чеченського лідера спростували самі бойовики. Вони записали відеозвернення, в якому запевняють, що вони поширилися по місту, йдуть бої, але ніхто з ісламістів досі з нас навіть не поранений.

Багатоповерховий будинок, в якому розташовувалися офіси представництв багатьох засобів масової інформації, в тому числі і агентства “Росія сьогодні”, судячи з кадрів з місця події, сильно постраждало – там сталася пожежа.

Пізніше з’явилася інформація, що ще кілька людей сховалися в будівлі школи №20, яка розташована на протилежній від Будинку друку стороні проспекту Володимира Путіна.

Втім, головний редактор “Незалежної газети” Костянтин Ремчуков у своєму Twitter повідомив про те, що в Грозному знаходиться від 100 до 200 бойовиків, які зайняли низку шкіл і дитячих садів.

“Виявляється, в Грозний “зайшли” від 100 до 200 бойовиків, які засіли в школах і дитячих садах, – повідомила Еху кореспондент Мілана з Грозного”, – написав Римчук.

За словами журналістів, яки присутні на місті подій, у столицю Чечні стягнуто велику кількість силовиків і БТРів.

Відомо, що станом на ранок 4 грудня група терористів блокована в одній зі шкіл у центрі Грозного.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.