“Чорна п’ятниця” в Росії набирає обертів

рупь

Зранку 28 листопада нафта еталонної марки Brent котирується дещо вище за 71 долар за барель, падіння спричинило рішення ОПЕК не скорочувати видобуток попри перенасичення світового ринку.

Російські ділові телеканали вже називають події на фондовому і валютному ринках «чорною п’ятницею», повідомляє Радіо Свобода.

В перші хвилини після початку торгів вартість долара наближається до 50 рублів, євро коштує майже 62 рублі. Рік тому в ці ж терміни за долар у Росії давали близько 32 рублів.

Індекс фондової біржі РТС втрачає понад три відсотки і знову пробив униз психологічно важливий показник – 1000 пунктів. Під час глобальної кризи на початку 2009 року цей індикатор падав до 500 пунктів.

Нагадаємо, 27 листопада відбулося засідання Організації країн-експортерів нафти. Росія покладала великі сподівання на те, що вдасться вмовити членів ОПЕК скоротити видобуток нафти у світі. Проте, Організація країн – експортерів нафти не змінила квоти на видобуток нафти, залишив їх на рівні 30 млн барелів на добу.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.