Мінфін РФ у 2015 році очікує на нульове зростання та збиткі у 1 трлн рублів

пиздец

У 2015 році доходи Росії можуть скоротитися на 500 млрд рублів через зниження курсу рубля і ціни на нафту і ще на 500 млрд – через падіння темпів зростання економіки.

Як повідомляють РІА Новости з посиланням на міністра фінансів РФ Антона Силуанова, бюджет та економіка Росії можуть в 2015 році втратити 1 трильйон рублів. Російський високопосадове повідомив, що це можливо у зв’язку з низькими цінами на нафту і уповільненням економічного зростання.

За словами голови Мінфіну, в 2015 році “звичайно, є ризики, … в першу чергу – це ціна на нафту”.

“Якщо збережеться така ж ситуація з курсом рубля і ціною на нафту, як сьогодні, то ми приблизно в наступному році недоодержимо 500 мільярдів рублів доходів”, – проінформував Силуанов, зазначивши, що цю суму планується компенсувати з коштів Резервного фонду.

Крім того, існують ризики зниження темпів економічного зростання, повідомив міністр. “Ми закладали 1,2 відсотка, можливо, буде нуль. Ризики по імпорту – це теж недонадходження доходів. Ми таких ризиків закладаємо ще приблизно на 500 мільярдів рублів”, – заявив очільник російського мінфіну.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.