Лукашенко пригрозив Кремлю розпадом Митного Союзу

лукаш

Поведінка російського уряду щодо обмеження поставок білоруського продовольства до РФ є неприпустимою і ставить під загрозу всі домовленості Митного союзу.

Про це заявив президент Білорусії Олександр Лукашенко в ході зустрічі з губернатором Санкт-Петербурга Георгієм Полтавченко, повідомляє ПРАЙМ.

“Поведінка російських властей не просто дивує, а пригнічує. Якщо не буде нормалізована торгівля між двома країнами в порушення Митних угод, ми будемо змушені реагувати”, – сказав він.

За його словами, “сьогодні складається враження, що на прикладі Білорусії в черговий раз, то взявшись за газову, то за нафтову трубу, а зараз і за продовольче питання, хочуть показати комусь чи всьому світу, провчити когось”.

Як відомо, на початку листопада Россільгоспнагляд не пропустив до Росії 20 тонн білоруського м’яса, документи на яке нібито не відповідали маркувальним етикеткам.

А вже 26 листопада Россільгоспнагляд заборонив поставки в РФ м’ясної та молочної продукції з 8 підприємств Білорусії, у зв’язку з серйозністю допущених порушень, йшлося  в повідомленні служби.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.