Гройсман – спікер, Яценюк – прем’єр-міністр

яцек

Головою Верховної Ради України 8-го скликання обрано Володимира Гройсмана, прем’єр-міністром України, за відповідними поданнями, Арсенія Яценюка.

За рішення щодо обрання спікером парламенту Гройсмана проголосували 359 народних депутатів, за Яценюка, як голову Уряду, віддали свої голоси 341 народний депутат, повідомляє кореспондент ULN.

Кандидатуру Гройсмана вніс на розгляд ВР голова фракції “Блок Петра Порошенка” Юрій Луценко. Він зазначив, що кандидатура Гройсмана узгоджена коаліцією.

“Опозиційний блок”, який раніше мав намір висунути кандидатуру Олександра Вілкула на посаду спікера, відмовився від цієї ідеї. Як пояснив лідер політсили Юрій Бойко, опозиція розуміє, що кандидатура Бойко не набере голосів під час голосування.

Таким чином, інших кандидатур, окрім Гройсмана, на посаду голови парламенту не висувалося.

Кандидатуру Яценюка на посаду прем’єр-міністра вніс до ВР глава держави Петро Порошенко за відповідним поданням сформованої коаліції парламентських фракцій.

“Вношу подання коаліції на призначення Арсенія Яценюка на посаду прем’єр-міністра України. Прошу народних депутатів підтримати цю кандидатуру”, – заявив президент.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.