Звинуваченого у гибелі десантників заарештовано

суд

Заступника начальника Генштабу збройних сил України, підозрюваного у службової недбалості, яка призвела до трагедії з літаком Іл-76, заарештовано на два місяця.

Як повідомляє УНН, Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання прокуратури і взяв під варту на два місяці заступника начальника Генштабу ЗСУ, заступника керівника АТО Віктора Назарова, підозрюваного у службовій недбалості, яка призвела до трагедії з літаком Іл-76. Суд визначив заставу в розмірі 365,4 тис. грн.

Під час засідання прокурори зазначали, що перебуваючи на волі, Назаров може впливати на свідків, спотворювати будь-які речі або документи, необхідні для розгляду справи, не з’являтися на допити слідчого.

У свою чергу захисники підозрюваного надали свої заперечення на клопотання ГПУ на 108 аркушах. Зокрема, адвокат підкреслив, що підозра у службовій недбалості Назарова є необґрунтованою.

“Немає чіткої зв’язку між збитим літаком і моїм підзахисним. Підозра обґрунтовується на свідченнях свідків, які фактично суперечать один одному”, – зазначив він.

Раніше генерал-майору Генерального штабу Збройних сил України Віктору Назарову оголосили підозру у службовій недбалості (ч.3 ст.425 КК України), що призвело до загибелі 49 військовослужбовців ЗСУ під час їх передислокації військово-транспортним літаком Іл-76 в Луганськ 14 червня.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.