ЦВК звинуватила Правий Сектор в порушенні виборчого законодавства

ярош

Центральна виборча комісія виявила порушення партіями “Правий сектор” і “Сила і Честь” при формуванні та використанні виборчих фондів під час парламентської виборчої кампанії.

Прес-служба ЦВК заявила, що з цього приводу буде звернення до Міністерства внутрішніх справ України, саме таке рішення було прийнято на засіданні комісії 26 листопада, в середу, повідомляє ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА.

“При здійсненні аналізу остаточних фінансових звітів про надходження і використання коштів виборчих фондів політичних партій, кандидатів у народні депутати України яки зареєстровані в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, ЦВК виявлені деякі порушення вимог виборчого закону партіями “Сила і Честь” і “Правий сектор”, – йдеться в повідомленні.

Зокрема, встановлено, що у виборчий фонд партії “Правий сектор” надійшли благодійні внески в сумі 6,8 тис. грн від юридичної особи ТОВ “Цермат”, що є порушенням статті 50 закону “Про вибори народних депутатів України”.

Виходячи з цього, ЦВК звернулася до МВС України і передала йому матеріали здійснених аналізів остаточних фінансових звітів про надходження і використання коштів виборчих фондів зазначених політичних партій для перевірки і реагування відповідно до законів України.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.