СБУ зірвала задум ГРУ РФ з дискредитації ЗСУ

сбу

Служба безпеки України запобігла угону українського військового літака в Росію, за який пілотам пропонували $ 300 тисяч і російське громадянство.

Про це сьогодні, 26 листопада,  повідомила на брифінгу речник прес-служби СБУ Олена Гітлянська, пише ЛІГАБізнесІнформ.

“Зірвана спроба військової розвідки Російської Федерації провести акцію з дискредитації України та її Збройних Сил шляхом викрадення в Росію українського військового літака. Для виконання злочинного задуму представників російських спецслужб була задіяна агентурна мережу ГРУ Генштабу ЗС РФ на чолі з агентом російської військової розвідки, який є жителем Миколаєва. Він був завербований спецслужбами Російської Федерації в липні цього року в місті Севастополь”, – заявила Гітлянська.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею Кримінального кодексу України “державна зрада”.

“Зрадник отримав від іноземних спецслужб завдання встановити контакт з військовослужбовцями Повітряних сил Збройних Сил України з аеродрому Кульбакіно в Миколаєві, в першу чергу йдеться про офіцерів-льотчиків, які беруть участь в антитерористичній операції, і схилити їх до скоєння злочину, обіцяючи грошову винагороду в розмірі 300 тисяч доларів США, житла та громадянства Російської Федерації”, – зазначила речник СБУ.

За словами Гітлянської, 24 листопада зрадник був затриманий при спробі отримати секретні документи у галузі оборони. Під час затримання у нього було вилучено бойова граната, карта військового аеродрому, особисті записи про військові об’єкти в Миколаївській області. Йде слідство.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.