Жінки почали виганяти російські війська з рідних сіл

баби

На Луганщині жінки збунтувалися проти путінських військ та їх поплічників, і змусили прибрати з вулиць військову техніку.

Як повідомляє CRIME.in.UA, з посиланням активістку руху “Жіночий батальйон народного гніву”, жінки села Фащівка Луганської області збунтувалися проти проросійських терористів, змусивши їх прибрати з вулиць населеного пункту військову техніку, з якої постійно обстрілювались сили АТО в районі Дебальцево.

Активістка руху, який був створений мешканками підконтрольних бойовикам територій, розповіла, що терористи не змогли встояти перед “наполегливими проханнями” і відвели техніку, але поки невідомо чи надовго.

“Людей дістало, що вони стріляють з дворів і городів, а потім по житлових кварталах «отвєтка» прилітає. Ось народ і не витримав”, – говорить активістка, додаючи що таке  бувало й раніше, коли люди, в першу чергу, жінки змушували бойовиків змінити позиції.

“Але виступали в основному по кілька людей, а тут зібралися майже всі, хто залишився в селі. Крім того, раніше лаялися в основному з «ополченцями», а тут виперли з села техніку регулярних російських військ. Для цього треба було мати сміливість. Ось як народ цей дурдом дістав”, – розповіла місцева мешканка.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.