В Кремлі відчули небезпеку від американської зброї в Україні

хамви

В уряді Російської Федерації вважають, що надання владою США військової допомоги Україні стане серйозним порушенням міжнародного права.

Про це заявив уповноважений МЗС РФ з питань прав людини, демократії та верховенства права Костянтин Долгов, інформує РІА Новини.

“Ми всі бачили, як кілька командирів батальйонів, які зараз засідають у Верховній раді, катаються по Вашингтону, просять зброю, просять підтримку. Зрозуміло, якщо така підтримка буде надана, це буде серйозним порушенням міжнародного права”, – сказав він в ході слухань у громадській палаті, що стосуються положень справ в Україні.

Як сьогодні стало відомо, адміністрація президента США Барака Обами планує нарощувати військову допомогу Україні і сподівається, що Конгрес США виділить на ці цілі додаткові кошти з бюджету на 2015 фінансовий рік. До українських збройних сил вже надійшли радари для виявлення і придушення мінометних розрахунків. Також сполученні Штати направлять надлишки військового спорядження і техніки, зокрема армійські позашляховики “Хамві” та інші машини. Білий Дім на ці цілі виділів $100 млн і також планує витратити ще десятки мільйонів на підготовку українських військовослужбовців.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.