Президенти Литви і України досягли повного порозуміння

порох и даля

Сьогодні, 24 листопада,  відбулося Сьоме засідання Ради президентів України Петра Порошенко та Литовської Республіки Далі Грибаускайтє.

Як повідомила прес-служба Глави держави, Петро Порошенко назвав візит Далі Грибаускайтє символічним, оскільки декілька днів тому Україна відзначила річницю Революції гідності. Президент Порошенко також подякував Литві за підтримку територіальної цілісності України.

У свою чергу Президент Литви зазначила, що Україна зараз переживає важливий період у своїй історії.

“Я сподіваюсь, що український народ зможе побудувати демократичну країну з європейськими цінностями і незалежністю”, – наголосила вона, додавши що Литва завжди будемо підтримувати український народ і рішення, які він приймає.

Під час засідання сторони обговорили співпрацю між Україною та Литвою в процесі євроінтеграції України, двосторонню співпрацю в міжнародних організаціях, таких як ООН, ОБСЄ, Рада Європи та НАТО, взаємодію у сфері безпеки та захисту, кібернетичної та інформаційної безпеки та військово-технічне співробітництво. Особливу увагу було приділено питанням енергетичної безпеки, співпраці в галузі енергопостачання та енергоефективності.

Окрім цього Петро Порошенко повідомив, що влада Литви пообіцяла почати поставки озброєнь в Україні вже найближчим часом.

“Ми домовилися про постачання конкретних елементів конкретного озброєння для українських збройних сил. Це – реальна допомога”, – заявив Порошенко.

Нагадаємо, сьогодні про поставки озброєння до України також заявили Сполученні Штати Амеріки.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.