Самопоміч та Народний фронт з’ясували умови коаліції

сюмар

Пропозиції партії “Об’єднання “Самопоміч” щодо коаліційної угоди не суперечать баченню партії “Народний фронт”.

Про це, як повідомляє Інтерфакс- Україна, зазначає кандидат в народні депутати від партії “Народний фронт” Вікторія Сюмар.

“Ця заява абсолютно збігається з тим, що сьогодні говорив прем’єр-міністр, і абсолютно збігається з нашою позицією. Переговори по коаліційній угоді повинні проходити в строгій відповідності з Конституцією та законодавством … Наші позиції ідентичні”, – заявила Сюмар.

При цьому майбутній депутат зазначила, що у вівторок, коли лідер “Народного фронту” Арсеній Яценюк запросив ряд політичних сил вступати в переговори, “був запущений процес” коаліційних переговорів.

“Старт було дано”, – сказала політик.

Також вона нагадала, що свої принципи озвучила “Самопоміч”, проекти угод запропонували “Народний фронт” і “Блок Петра Порошенко”.

“Навколо цих документів і будуть проходити переговори, і вони вже проходять”, – додала Сюмар.

Між тим, Сюмар наголосила, що коаліційна угода не повинна підміняти собою конституційні норми, що регламентують створення та діяльність парламентської коаліції.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.
 • https://picasaweb.google.com/110409832217930259760/861 IL SUS

  Теперь – не затыкайте уши , не закрывайте глаза , не – отворачивайтесь , не прячьтесь … И – главное – – – НЕ ОТКЛЮЧАЙТЕ “комментарии” В СОЦСЕТЯХ …. Ведь уже через месяц к Вам (депутатам) – УЖЕ НЕ ПОДОЙТИ !!! … Только – соцсети … И – отвечайте сами на вопросы !!! …

  • rocomua

   Чомусь сподіваюсь, що вони не втратять людяність.
   Марно?

   • https://picasaweb.google.com/110409832217930259760/861 IL SUS

    Дружище !
    Мне кажется – они ВСЕ – УЖЕ “засиделись” – на старте …
    Пора работать , а они всё ещё “мнут” бумажки …. Явно – обделались …..

    • rocomua

     Да уж, это точно!
     “Пживуть по новому”